Apie

Man geriausia fotografija, kai žmonės nejaučia diskomforto fotografuojami. Tai leidžia atskleisti tikrus žmonių jausmus ir išlikti savimi.
Ačiū už atsiliepimus ir pasitikėjimą.

Agnė
Nuostabus fotografas 😍👍🏼
Dirba savo darba su didžiule meile❤️ir atsidavimu!!
Nuoširdus žmogus.. Pirma kart žvelgiu i nuotraukas ir matydama save nerandu tai kas man nepatiktu ar galvočiau kad ši nuotrauka nekokia.. Dar fotosesijos pradžioje juokais sakiau kad nevarkit per daugiausiai nes vis tiek aš nuotraukose sau nepatinku 🙈😀 Bet pamačius jo atlikta darba 100balu ‼️🎉 Pirma kart gyvenime gražiausios nuotraukos ✨🥰
Rekomenduojame tik Egidiju Gedmina💋❤️‼️

Rūta
Puikus žmogus, pats geriausias! 😊

Lina
Profesionalus darbas ir galutinio rezultato pateikimas. Natūralus ir ne „perspaustas“ dėmesys tiek jaunavedžiams, tiek šventės svečiams. Išpildyti ir net viršyti lūkesčiai. Rekomenduojam!

Vaida
AČIŪ mūsų šventės fotografui. Viskuo likome patenkinti, net ir mano vyras buvo patenkintas, kuriam fotografavimasis yra kančia:)) Pačios geriausios rekomendacijos!! Tikiuosi dar įamžins ne vieną mūsų šventę!

Gabriele
Nuostabus fotografas ir žmogus, sugebantis pamatyti ir pagauti pačias nuostabiausias akimirkas!!:))) laaabai rekomenduoju!!

Svetlana
Nuoširdžiausia padėka ir 100% rekomendacijos!!!! Žmogus kuris turi ne tik talentą bet ir dievo dovaną, ir ją moka tuo naudotis. Nuotraukos pranoko visus lūkesčiūs. Šiltas, malonus, taktiškas žmogus, labai džiaugiamės susipažinę.

Justina
Egidijus Gedminas - geriausias vestuvių fotografo pasirinkimas, nes: 1) puiki nuotraukų kokybė - nuotraukose džiugina švarios kompozicijos, jaunavedžius išryškinančios kreivės ir malonūs prislopinti tonai; 2) bendravimas - gebėjimas sukurti puikią fotosesijos atmosferą. Nors abu bijome kamerų ir labai nemėgstame fotografuotis, jautėmės laisvai ir patogiai; 3) kaina - puikus kainos ir kokybės santykis; 4) intuicija (?) - fotografas iškart perprato šventės koncepciją, ko mes norime ir dar geriau ko nenorime :) Ačiū Jums už puikų darbą!

Kristina
Pats profesionaliausias fotografas su kuriuo teko dirbti. Besifotografuojantiems begalo svarbi atmosfera.Egidijus puikiai sugeba sukurti jaukia, šiltą aplinką be streso. Gali užmiršti jaudulį ir nerimą dėl nuotraukų kokybės. Pamačius darbo rezultatus supranti, kas yra tobula.Pranoksta visus lūkesčius.Renkuosi tik jį☺

Deimante
Vienas geriausių fografų Meniškas, turintis daug idėjų žmogus Ačiū už nepakartojamas krikštynų nuotraukas Privati fotosesija super. Viskas atsispindi nuotraukose Rekomenduoju!

Justina
Norėtumėme padėkoti fotografui Egidijui už nuostabiai įamžintas mūsų svarbiausios šventės akimirkas. Nuo pirmo susitikimo supratome jog fotografą pasirinkome teisingai. Fotosesija vyko profesionaliai ir labai lengvai. Egidijus malonus, lengvai bendraujantis ir turintis humoro jausmą žmogus, tad šios jo savybės leidžia puikiai jaustis fotosesijos metu. Fotografas padarė įspūdingas nuotraukas, abejojantiems norėtumėme rekomenduoti, o Egidijui dar kartą nuoširdžiai padėkoti! 🙂

Santa
Nuotrauka- ne tik gražus paveikslėlis, bet ir sielos veidrodis…
Todėl savo pačias ypatingiausias, gražiausias gyvenimo akimirkas neįamžinti- būtų tiesiog nuodėmė, o tai reikia patikėti žmogui, kuris yra ne tik savo srities specialistas, bet ir besąlygiškai atsidavęs savo darbui, tiesiog jį mylėtų, juo kvėpuotų. Žmogui, kuriuo pasitiki ir tiki, neabejoji. Toks ir yra Egidijus. Profesionalus ir net gi sakyčiau profesionaliai santūrus. Tik dėl šitų priežasčių, savo šeimos šventes, jau daugiau kaip 10 metų, patikime tik šitam žmogui. Fotografas ne šiaip prašalaitis, jis juk, kaip šeimos narys, kuris pačias-pačiaušiąs gyvenimo akimirkas būna šaliai. Ir visai nesvarbu kokia tai proga: krikštynos, vestuvės, gimtadienis, šiaip graži pavasario diena, ar šimtadienis.. Į kiekvieną pavestą darbą žiūri vienodai atsakingai. Yra sukalbamas ir gali ryžtis bet kokiai avantiūrai dėl gero kadro ir žinoma kliento šypsenos.
AČIŪ, Egidijau, Jums už nuostabias nuotraukas, nugulusias ne viename mūsų foto albume.

Sima
Nuoširdžiai rekomenduoju poną Egidijų kaip labai šiltą ir malonų žmogų, be visa ko sugebantį užfiksuoti nuostabias akimirkas :) Susitarti buvo labai lengva, o šventės dieną nuo pat ryto viskas ėjosi tiesiog puikiai. O nuotraukos, bei jų apipavidalinimas viršijo mūsų lūkesčius

Viktorija
Begalo džiaugiamės, kad savo sventei įamžinti pasirinkome Egidiju. Likome labai patenkinti jo darbu ir jo bendravimu. Tai nuostabus žmogus, kuris žino ka daro. Tariame dideli Ačiū.

Astėja
Nuostabus žmogus, nuostabūs darbai ir superinis bendravimas. Paliko pačius šilčiausius prisiminimus! Rekomenduojam 100 procentų!

Viktorija
Esame labai dėkingi Egidijui už profesionaliai įamžintas šilčiausias vestuvių akimirkas. Tai fotografas, šalia kurio jautiesi jaukiai ir visos emocijos nuotraukose tikros — nesuvaidintos. Tikrai dar ne kartą pasinaudosime jo paslaugomis įamžinant mums svarbius gyvenimo įvykius.

Lina
Mes labai dziaugiames jog pasirinkom Jus! Nes praleidom vestuviu diena tarp nuostabiu zmoniu tarp kuriu buvot ir Jus! O dabar taip malonu atsiminti tas akimirkas ziurint nuotraukas! Dekojame labai!

Toma
Nuostabus fotografas! Nuoširdžiai Jums dėkojame už nepriekaištingai įamžintas akimirkas ir už šiltą bendradarbiavimą šventės metu. Rekomenduojame visiems, kurie nori, kad gražiausias ir svarbiausias gyvenimo akimirkas užfiksuotų tobulas fotografas -tikras savo srities specialistas. Tariame nuoširdų Ačiū Jums!:)

Goda
Likom labai patenkinti Egidijaus darbu!Be galo malonus ir profesionalus fotografas.Iš pradžių galvojom,kad gal jei ne jaunas tai idėjų neturės ar pan. ,bet likom labai nustebinti darbu.Vienas pats su dviem fotoaparatais sukosi,atsidavė visu 100%.Žinojo visas vietas ir kampus,kaip gražesnės nuotraukas padaryti.Tikrai kviestume į kitas šventes;)

Renata
Patikėjome šiam fotografui svarbiausias šventes ir tikrai buvome labai patenkinti profesionaliu darbu. Nuoširdu, šilta ir jauku... ❤... Jokių tuščių pažadų, viskas laiku ir vietoje!

Inesa
Tikras profesionalas ! Labai šiltas ir malonus fotografas, tikrai rekomenduoju :)

Justina
Nuostabus fotografas! Puikus nuoširdaus bendravimo ir profesionalumo junginys! Ačiū Jums už nepakartojamų akimirkų išsaugojimą!

Ieva
Nerealus fotografas! Nuotraukos, bendravimas, darbo kokybė, viskas super :) Labai džiaugiuosi, kad svarbiausiai šventei pasirinkome būtent Egidijų :) Rekomenduoju visu 100% :)

Monika
Nuostabus fotografas, išmanantis savo darbą puikiai! Nuotraukų kokybė, kiekybė ir kaina labai gera ir atitinką atliktą darbą. Fotosesijos metu leidžia jaustis patogiai ir atsipalaidavus. Skatina būti savimi, o fotografijose visuomet atskleidžia gražiąją ir pozityviąją žmogaus pusę. Esu labai patenkinta Egidijaus nuotraukomis!

Eglė
Galiu rekomenduoti šį fotografą 100 %. Puikiai atlieka savo darbą, esame labai patenkinti jo darbu :) šis fotografas įamžino pačias gražiausias mūsų šventės akimirkas, kurias dar ilgai primins gražiausi kadrai :) ateityje būtinai rinksimės būtent šito fotografo paslaugas, nes dar nemačiau žmogaus, taip puikiai ir profesionaliai atliekančio savo darbą :)

Santa
Egidijų pažįstu ir su jo darbais susipažinau prieš ~12 m, visos mano šeimos šventės yra įamžintos būtent jo , ir kai atėjo laikas vestuvėms rinktis fotografą aš neabejojau ir neieškojau kito, tiesiog jo darbai yra nuostabūs , priofesionalūs, o ir kaip žmogus šiltas, bendraujantis. Rekomenduoju , Egidijų 110% tikrai žinau, kad jūsų vizija ir išsakyti norai bus
įgyvendinti.

Viktorija
Egidijui patikėjome įamžinti svarbiausią savo gyvenimo šventę ir likome daugiau nei patenkinti. Pirmiausia, šis žmogus mus papirko savo taktiškumu ir nuoširdumu. Labai jaudinomės dėl fotosesijos, nes nesame modeliai ir nemėgstame maivytis prieš fotoobjektyvą, tačiau fotosesija praėjo taip natūraliai, kad net sunku patikėti. Mėgavomės puikiu oru, džiaugėmės vienas kitu, šnekučiavomės, žodžiu linksminomės ir net nejautėme, kad esame fotografuojami. Kas liečia šio žmogaus darbus, manau, kad žodžiais tikrai nenupasakoti, užtenka pasižiūrėti jo darbų galeriją. Egidijų pasirinkome būtent dėl jo darbų, įsimylėjau jo darytas nuotraukas, nes dar neteko matyti tokių šiltų ir jaukių akimirkų. Rekomenduojam 100 % !!!

Odeta
Jei tikrai norite įamžintų akimirkų ir nesijausti fotografuojamais,o mėgautis švente, tai šis fotografas jums :) pirmiausia didžiausias pliusas,kad mano vyras be galo skeptiškai žiūrėjęs į fotografo paslaugas ir tai liko labai patenkintas, nes nesijautė taip lyg dirbtų modeliu :) Žiūrint fotografijas nieko nepasigendame, visos akimirkos ir dar daugiau įamžintos. Dar be galo svarbu, kad pats fotografas kaip žmogus labai paprastas. Svečiai, grožio salono darbuotojos, šeimos nariai - visi- gyrė Egidijų, nors matė jį pirmą kartą, jis tiesiog moka užburti ne tik savo fotografijos darbais, bet ir savo buvimu, bendravimu.

Kristina
Šio fotografo dėka buvom įamžinti vestuvių fotosesijoj daug geriau nei tikėjomės, tiesiog pranoko mūsų lūkesčius. Yra galybė fotografų iš kurių galima rinktis, bet Egidijų rekomenduočiau rinktis tiems, kurie nori kokybiškų, labai gražių ir įdomių fotografijų už labai palankią kainą. Pati ilgai ieškojau fotografo savo vestuvėms, bet kai tik susiradau Egidijų, palyginau su kitais... ir atsikvėpiau, nes mano ilgos paieškos pasibaigė.

Arina
Egidijus ne tik profesionalus fotografas…su juo tavo šventė tampa jauki,jis dirba nematomas,o po šventės pamatai fantastiškus kadrus.Jis puikus žmogus ir mano ir šeimos,aplinkinių giminių svarbiausi įvykiai jau neisivaizduojami be šio žmogaus akies…